KOSZYK 0 items - 0.00 zł 0
0 items in cart

W imieniu De La Garza pragniemy podziękować wszystkim naszym klientom za wsparcie. Wiemy, że obecna sytuacja jest ciężka, ale jesteśmy w niej razem. W podziękowaniu za zainteresowanie, zapraszamy do udziału w konkursie! To nowość – jesteśmy bardzo podekscytowani!

Nagroda

Zwycięzca konkursu otrzyma szyty na miarę zestaw ubrań marki De La Garza, w którego skład wchodzą garnitur, koszula, krawat oraz buty!!! By spełnić Państwa oczekiwania gwarantujemy możliwość wyboru spośród ponad 1000 materiałów pochodzących z Włoch, Anglii i Francji. Aplikacja 3D pozwoli Państwu wybrać spośród 10 różnych modeli butów ręcznie robionych w Hiszpanii, a następnie dopełnić wybrany model wyselekcjonowanymi materiałami. Pod koniec realizacji, wspólnie dobierzemy kilka doskonałych detali z ręcznie robionego jedwabiu.

By wziąć udział w konkursie należy:

  1. Kupić dowolny produkt De la Garza dostępny w sklepie internetowym w dniach 8 – 23 grudnia.
  2. Obserwować nas na Instagramie.
  3. Polubić nas na Facebooku.
  4. Wysłać wiadomość email na adres [email protected] , a w niej odpowiedzieć na pytanie „Co Ci się podoba u De La Garza?”.
  5. Zaczekać do 24 grudnia do godziny 17.00 na ogłoszenie wyników konkursu.

Po wyłonieniu zwycięzcy, skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia spotkania, na które Rodrigo De La Garza uda się osobiście. Do skompletowania idealnego zestawu De la Garza pobierzemy wymiary nagrodzonej osoby specjalnym zestawem Traveling Tailor.

Z niecierpliwością czekamy na wszystkie zgłoszenia i życzymy Wesołych Świąt!

Regulamin konkursu Świąteczny konkurs De La Garza