KOSZYK 0 items - 0.00 zł 0
0 items in cart

TWÓJ ŚLUB

Let Us Be Part Of Your Story
Życie składa się z serii chwil, które prowadzą do wspomnień definiujących naszą historię. Mamy tendencję do koncentrowania się na tych wyjątkowych, które dają nam nadzieję i pozwalają bardziej cieszyć się naszym życiem. Moment, w którym w końcu spotykamy swoją bratnią duszę i decydujemy się związać z nią na wieczność, jest jednym z najbardziej pamiętnych. W De La Garza traktujemy tę chwilę bardzo poważnie i chcemy, aby podróż do dnia ślubu była tak spokojna i radosna, jak to tylko możliwe.

CO DALEJ?

1 krok

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Przyjdź na filiżankę kawy lub szklankę whisky, aby odkryć tysiące tkanin i niekończące się projekty. Znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania i zobacz dostępne projekty. Konsultacja nie zobowiązuje do zakupu.

2 krok

POMIAR I STYL

Znalazłeś coś dla siebie? Zmierzymy cię i doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej sylwetki. Wspólnie wybierzemy tkaniny i wszystkie detale.

3 krok

PRZYMIARKA

W ciągu 3-4 tygodni twoje ubrania będą gotowe do dopasowania (1,5 tygodnia w przypadku zamówień ekspresowych). Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia wizyty i w razie potrzeby dokonamy wszystkich poprawek.

TO PROSTE! UMÓW SPOTKANIE!

Bądź na bieżąco z nowościami

Nasz Facebook

Nasz Instagram