KOSZYK 0 items - 0.00 zł 0
0 items in cart

Polityka prywatności i Cookies

Kto jest administratorem Twoich danych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest DE LA GARZA & CO. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w 00-511 Warszawa, NOWOGRODZKA 12 APT 7, numer KRS0000857027. Nasze akta rejestrowe prowadzi SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. NIP: 7010995092, REGON: 386870472.

Jak możesz się z nami skontaktować?
listownie: 00-511 Warszawa, NOWOGRODZKA 12 APT 7
e-mailem na adres: [email protected],

Jakie masz prawa?
1. Dostępu do Twoich danych, w każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane przechowujemy. aby to zrobić skontaktuj się z nami – otrzymasz te informację pocztą e-mail.
2. Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne , a także do uzupełnienia niekompletnych danych.
3. Żądania ich usunięcia.
4. Ograniczenia przetwarzania.
5. Wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
6. Przenoszenia danych.

Co zrobić gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi?
Możesz wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce jest to Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych http://www.giodo.gov.pl/

Po co nam Twoje dane, czyli w jakim celu je przetwarzanym?
1.    Wykonania umowy o założenie konta w e-sklepie oraz poszczególnych umów sprzedaży zawieranych przez e-sklep,
2.    obsługi tzw. zwrotu towaru, czyli prawa odstąpienia od umowy sprzedaży,
3.    obsługi tzw. reklamacji towaru, czyli korzystania z uprawnień wynikających z rękojmi lub gwarancji,
4.    marketingowym polegającym na proponowaniu mi produktów najlepiej dopasowanych do mojej historii zakupów i wyszukań, przekazywaniu mi informacji o produktach sprzedawanych przez Administratora, samym Administratorze, promocjach, wydarzeniach promocyjnych, badaniu opinii, a na podstawie mojej dodatkowej zgody również za pomocą wiadomości wysyłanych na mój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego.

Czy musisz podawać nam swoje dane?

Podanie danych osobowych przez Klienta w sklepie internetowym jest dobrowolne, jednak jest konieczne do skorzystania z określonych funkcjonalności naszego sklepu na przykład do złożenia przez Klienta zamówienia i jego rozliczania (zawarcia i wykonania Umowy Sprzedaży), rejestracji konta oraz zapisania się do newslettera.

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane?

1.    Art. 6 ust. 1 lit. b oraz lit. f RODO, czyli tego rozporządzenia. Naszym prawnie uzasadnionym interesem jest prowadzenie marketingu własnych usług oraz badanie opinii.

2.    Jeżeli wyrazisz zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych również na Twój adres e-mail i numer telefonu, to podstawą prawną będzie także art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.

Komu przekażemy Twoje dane?
1.    Dostawcom narzędzi do:
a.    analityki ruchu na stronie,
b.    prowadzenia marketingu,
c.    wysyłki newsletterów oraz smsów,
2.    Kurierom oraz poczcie dostarczającym zakupione towary.
3.    Operatorom płatności dostępnych na naszej stronie.
4.    Podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) danych osobowych dla Administratora.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?
Przez czas:
1.    Konieczny na wykazanie prawidłowej realizacji tzw. prawa zwrotu, czyli prawa odstąpienia od umowy sprzedaży, czyli skorzystania z uprawnień wynikających z rękojmi lub gwarancji. Okres ten odpowiada długości terminu przedawnień roszczeń.
2.    trwania umów o założenie konta w e-sklepie oraz poszczególnych umów sprzedaży, a po ich zakończeniu przez czas niezbędny na wykazanie ich prawidłowego wykonania. Okres ten odpowiada długości terminu przedawnienia roszczeń.
3.    prowadzenia działań marketingowych przez Administratora albo do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, albo odwołania zgody na wysyłanie wiadomości na mój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Odwołanie przeze mnie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Czy Twoje dane osobowe będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy?

W ramach korzystania przez Administratora z narzędzi wspierających jego bieżącą działalność udostępnianych np. przez firmę Google, dane osobowe Klienta mogą być przekazywane do Państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w szczególności do Stanów Zjednoczonych. Masz prawo otrzymania kopii Twoich danych, które zostaną tam przekazane.
Na jakiej podstawie przekażemy dane?
Decyzji Wykonawczej Komisji Europejskiej z dnia 12.07.2016 r. wprowadzającej Tarczę Prywatności (tzw. Privacy Shield). Dane będą przekazywane tylko do podmiotów certyfikowanych w ramach tej decyzji.

Czy po przekazaniu nam danych możesz sprzeciwić się ich przetwarzaniu?
Tak. Możesz to zrobić w dwóch sytuacjach, gdy przetwarzamy Twoje dane:
1.    na potrzeby marketingu bezpośredniego; takiego sprzeciwu nie musisz uzasadniać;
2.    na podstawie innych naszych prawnie uzasadnionych interesów; taki sprzeciw wymaga uzasadnienia Twoją szczególną sytuacją.