Dresy

Po co zadowalać się gotowymi produktami, skoro możesz wkroczyć w świat spersonalizowanej perfekcji? W naszym  atelier szyjemy dresy na miarę. Zapomnij o standardowych rozmiarach; tworzymy ubrania, które pasują do Ciebie jak druga skóra, zaprojektowana tak, aby pasowała do Twoich preferencji i osobowości.Spełniamy Twoje modowe marzenia i zamieniamy je w rzeczywistość.

Zapomnij o standardowych rozmiarach; tworzymy ubrania, które pasują do Ciebie jak druga skóra, zaprojektowana tak, aby pasowała do Twoich preferencji i osobowości.Spełniamy Twoje modowe marzenia i zamieniamy je w rzeczywistość.

Zrezygnuj z kompromisów i wybierz dresy, które będą idealnie dostosowane do Twojego ciała oraz stylu życia. Dzięki naszym usługom szytego na miarę doświadczysz ubrania, które nie tylko podkreśla Twoją osobowość, ale także daje uczucie wyjątkowej wygody. Pozwól sobie na coś więcej niż standard, poczuj różnicę i siebie.

Dwa spotkania w Atelier: Przymiarki i projekt + Poprawki na wersji próbnej

Personalizacja: Kolor Materiału + Kolor Naszyć + Inicjały + Detale dotyczące kroju, kaptura, spodni, maknkietów – na życzenie

Cena dresu: 1500 PLN

Dzieci do 165 cm – 1200 PLN

Czas oczekiwania: przymiarka + 10 dni

Zestaw 2x Dorośli dresy szyte na miarę – 2500 PLN (zebranie miar, przymiarki, poprawki w cenie)

Zestaw 2+1 (dziecko) – 3500 PLN (zebranie miar, przymiarki, poprawki w cenie)

 

Dresy dla dzieci na miarę to pierwszy krok w pewności wyrażaniu siebie.

Polecamy nasze  vouchery prezentowe na dresy szyte na miarę o wartości 500 zł. Prosimy o telefon w celu podania danych na zaproszeniu.